ogólne

Nowe produkty w naszym sklepie!

Posted on

Do naszego sklepu zostały dodane nowe produkty, m. in. przypinki The Bastard, w różnych wariantach kolorystycznych i trzech opcjach motywu do wyboru!

Ponadto kupicie u nas płyty CD „Polska Scena Punk vol. 3 Trzeba Żyć” jak również z okazji jej wydania specjalne koszulki.

Wprowadziliśmy też nową kategorię akcesoriów, gdzie znajdują się przeróżne produkty niezwiązane bezpośrednio z zespołem, takie jak: łańcuchy, bransoletki, kolczyki czy naszyjniki.

Zapraszamy do naszego SKLEPU \m/

Bastard był, jest i będzie!
ogólne

Działamy nadal

Posted on

Witajcie, długo się nie odzywaliśmy. Koronawirus pokrzyżował wiele planów. Na ostatniej próbie dogrywaliśmy nową piosenkę „Pies pogrzebany”, która w niedługim czasie ukaże się w formie klipu i będzie zapowiedzią nowego albumu 🙂

The Bastard

Bastard był, jest i będzie!
ogólne

Premiera płyty „Hardcore Punk Rock Unite”

Posted on

Cześć Kochani 7-go września będzie mieć miejsce premiera płyty „Hardcore Punk Rock Unite” na CD.

Znajdzie się na niej 5 numerów naszych i 5 zespołu Strike You Down. Wydawcami krążka będą: Lou&Rocked Boys,

Hardcore Tattoo Records i Beskid Punkowy.

Krążek będzie do nabycia na koncertach, na naszym fb, na stronie w zakładce Sklep, u wydawców oraz w kilku innych miejscach.

ogólne

Trasa koncertowa „HARDCORE PUNK ROCK UNITE”

Posted on

Zapraszamy na organizowaną przez zespoły The Bastard i Strike You Down trasę koncertową „Hardcore Punk Rock Unite”. Podczas imprezy na każdym z koncertów zagrają zespoły The Bastard i Strike You Down wspierane przez indywidualnie dobierane kapele na każdy z gigów. Jedną hc i jedną punk rock.

ogólne

Dwa utwory na Youtube !!

Posted on

Cześć, mamy dla Was małą niespodziankę.
W tym tygodniu na naszym kanale youtube pojawią się dwa utwory, które znalazły się jako bonusy w nowych wersjach na najnowszym albumie „Ciężka dola rock’n’rolla” wydanym nakładem Lou&Rocked Boys i Oldschool Records we wrześniu 2017r., a pierwotnie pochodzą z debiutanckiej płyty „Refleksje” z 2007r.

Pierwszy utwór „Mała Lady pojawi się na kanale w środę o 19:00
Drugi „Nasz mały świat” w niedzielę o 20:00

Chwytajcie

ogólne

Plany na 2018 rok

Posted on

Czołem, jako że zaczął się nowy 2018 rok to pragniemy się z Wami podzielić z grubsza planami jakie mamy.
Do wiosny chcemy nagrać teledysk do jednego z numerów z najnowszego albumu „Ciężka dola rock’n’rolla”, do tego czasu chcemy także wypuścić kasetę z tym materiałem w limitowanym nakładzie.
Jesienią jeśli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy chcieli zrobić reedycję pierwszej płyty „Refleksje”, o którą wielokrotnie pytaliście na koncertach i nie tylko.
Do tego sporo koncertów i kilka festiwali z naszym udziałem.
Nowy album w 2019r.