ogólne

10.10.2022R. PREMIERA NOWEJ PŁYTY „ŻYJESZ TYLKO RAZ”

Posted on
10.10.2022r. premiera nowego albumu „Żyjesz tylko raz”!!!
Najnowszy, szósty studyjny album „Żyjesz tylko raz” zawiera 15 premierowych utworów i powstaje także z okazji mijającego w 2022r. 15-lecia istnienia The Bastard. Cały album został nagrany i zmiksowany wspólnymi siłami wszystkich członków kapeli, głównie pod czujnym okiem, a właściwie uchem gitarzysty Grzegorza.
Wydawcami nowego albumu są: Bad Look Records, Hardcore Tattoo Records, Beskid Punkowy i Bunt Ekipa, a patronatem został objęty przez Wiara Rocka i Punkowe Radio Underground
Płyta „Żyjesz tylko raz” to podsumowanie 15 lat działalności The Bastard, to 15 punk rockowych kawałków z tekstami wokalisty Przema, Rottena i Luka.
Spis utworów:
1. Żyjesz tylko raz
2. Wojownik
3. Gdzie jest zło
4. Pies pogrzebany
5. Zabijamy się o słowa
6. Kto
7. Odrzucona i samotna
8. Kobe Bryant R.I.P.
9. Stateczna obojętność
10. Decyzja
11. Moherowa generacja
12. Wirus
13. Mała Lady cz.2
14. Pierwszy dzień wolności
15. Spójrz na świat
Już teraz możesz zakupić PREORDER płyty wchodząc na ten link: https://www.sklep.bastard.pl/…/preorder-cd-zyjesz…/ lub pisząc do nas na priv! Wysyłkę rozpoczynamy od 7 października!
Uwaga! Do czasu premiery koszt płyty to 35 zł, a po premierze 40 zł (plus przesyłka).

ogólne

Udostępniamy muzykę!

Posted on

Na naszym kanale Spotify już możecie posłuchać dwóch pierwszych albumów w całości tj. „Refleksje” i „Zagubieni w Sidłach Świata”.
Jesteśmy na wszystkich najpopularniejszych serwisach streamingowych, w tym: Tidal, Apple Music, Amazon Music, YouTube Music i cała reszta. Znajdziecie naszą muzę także na portalach takich jak Facebook czy Instagram.
Pozostałe nasze nagrania ukażą się w najbliższym czasie!
ogólne

Nowe produkty w naszym sklepie!

Posted on

Do naszego sklepu zostały dodane nowe produkty, m. in. przypinki The Bastard, w różnych wariantach kolorystycznych i trzech opcjach motywu do wyboru!

Ponadto kupicie u nas płyty CD „Polska Scena Punk vol. 3 Trzeba Żyć” jak również z okazji jej wydania specjalne koszulki.

Wprowadziliśmy też nową kategorię akcesoriów, gdzie znajdują się przeróżne produkty niezwiązane bezpośrednio z zespołem, takie jak: łańcuchy, bransoletki, kolczyki czy naszyjniki.

Zapraszamy do naszego SKLEPU \m/

Bastard był, jest i będzie!
ogólne

Działamy nadal

Posted on

Witajcie, długo się nie odzywaliśmy. Koronawirus pokrzyżował wiele planów. Na ostatniej próbie dogrywaliśmy nową piosenkę „Pies pogrzebany”, która w niedługim czasie ukaże się w formie klipu i będzie zapowiedzią nowego albumu 🙂

The Bastard

Bastard był, jest i będzie!