ogólne

Udostępniamy muzykę!

Posted on

Na naszym kanale Spotify już możecie posłuchać dwóch pierwszych albumów w całości tj. „Refleksje” i „Zagubieni w Sidłach Świata”.
Jesteśmy na wszystkich najpopularniejszych serwisach streamingowych, w tym: Tidal, Apple Music, Amazon Music, YouTube Music i cała reszta. Znajdziecie naszą muzę także na portalach takich jak Facebook czy Instagram.
Pozostałe nasze nagrania ukażą się w najbliższym czasie!
ogólne

Nowe produkty w naszym sklepie!

Posted on

Do naszego sklepu zostały dodane nowe produkty, m. in. przypinki The Bastard, w różnych wariantach kolorystycznych i trzech opcjach motywu do wyboru!

Ponadto kupicie u nas płyty CD „Polska Scena Punk vol. 3 Trzeba Żyć” jak również z okazji jej wydania specjalne koszulki.

Wprowadziliśmy też nową kategorię akcesoriów, gdzie znajdują się przeróżne produkty niezwiązane bezpośrednio z zespołem, takie jak: łańcuchy, bransoletki, kolczyki czy naszyjniki.

Zapraszamy do naszego SKLEPU \m/

Bastard był, jest i będzie!
ogólne

Działamy nadal

Posted on

Witajcie, długo się nie odzywaliśmy. Koronawirus pokrzyżował wiele planów. Na ostatniej próbie dogrywaliśmy nową piosenkę „Pies pogrzebany”, która w niedługim czasie ukaże się w formie klipu i będzie zapowiedzią nowego albumu 🙂

The Bastard

Bastard był, jest i będzie!
ogólne

Premiera płyty „Hardcore Punk Rock Unite”

Posted on

Cześć Kochani 7-go września będzie mieć miejsce premiera płyty „Hardcore Punk Rock Unite” na CD.

Znajdzie się na niej 5 numerów naszych i 5 zespołu Strike You Down. Wydawcami krążka będą: Lou&Rocked Boys,

Hardcore Tattoo Records i Beskid Punkowy.

Krążek będzie do nabycia na koncertach, na naszym fb, na stronie w zakładce Sklep, u wydawców oraz w kilku innych miejscach.

ogólne

Trasa koncertowa „HARDCORE PUNK ROCK UNITE”

Posted on

Zapraszamy na organizowaną przez zespoły The Bastard i Strike You Down trasę koncertową „Hardcore Punk Rock Unite”. Podczas imprezy na każdym z koncertów zagrają zespoły The Bastard i Strike You Down wspierane przez indywidualnie dobierane kapele na każdy z gigów. Jedną hc i jedną punk rock.