Dwa utwory na Youtube !!

Posted Leave a comment

Cześć, mamy dla Was małą niespodziankę.
W tym tygodniu na naszym kanale youtube pojawią się dwa utwory, które znalazły się jako bonusy w nowych wersjach na najnowszym albumie „Ciężka dola rock’n’rolla” wydanym nakładem Lou&Rocked Boys i Oldschool Records we wrześniu 2017r., a pierwotnie pochodzą z debiutanckiej płyty „Refleksje” z 2007r.

Pierwszy utwór „Mała Lady pojawi się na kanale w środę o 19:00
Drugi „Nasz mały świat” w niedzielę o 20:00

Chwytajcie

Plany na 2018 rok

Posted Leave a comment

Czołem, jako że zaczął się nowy 2018 rok to pragniemy się z Wami podzielić z grubsza planami jakie mamy.
Do wiosny chcemy nagrać teledysk do jednego z numerów z najnowszego albumu „Ciężka dola rock’n’rolla”, do tego czasu chcemy także wypuścić kasetę z tym materiałem w limitowanym nakładzie.
Jesienią jeśli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy chcieli zrobić reedycję pierwszej płyty „Refleksje”, o którą wielokrotnie pytaliście na koncertach i nie tylko.
Do tego sporo koncertów i kilka festiwali z naszym udziałem.
Nowy album w 2019r. 

Nowa płyta dostępna od 29 września!

Posted Leave a comment

Wczoraj dotarły do nas CD i LP naszego nowego albumu „Ciężka dola rock’n’rolla” wszystko to dzięki wspólnym staraniom zespołu, Lou&Rocked BoysOldschool Records oraz Beskid Punkowy.

Wszystkie nowości dostępne od 29-września na koncertach oraz na stronach: www.bastard.pl, www.oldschool.pl i www.punkshop.pl

A już jutro na kanale The Analogs premiera klipu do tytułowego kawałka „Ciężka dola rock’n’rolla„!

the bastard

Premiera klipu „Ciężka dola rock’n’rolla”!

Posted Leave a comment

W środę 27-go września o godzinie 20:00 zapraszamy na premierę teledysku The Bastard do tytułowego utworu „Ciężka dola rock’n’rolla” zapowiadającego czwartą studyjną płytę zespołu. Ukaże się ona 29-go września podczas koncertu z The Analogs, Sedes, Prawda i Leśne Ludki w Będzinie. Wydawcą albumu, który ukaże się na nośniku CD oraz LP jest Oldschool Records przy współpracy z Lou&Rocked Boys.
Teledysk pojawi się na kanale The Analogs.
Zapraszamy do oglądania, komentowania i udostępniania.
Z pozdrowieniami ekipa The Bastard.

THE BASTARD „Ciężka Dola Rock’n’rolla” CD/LP

Posted Leave a comment

Pod koniec września 2017 wspólnymi siłami Oldschool Records, Lou&Rocked Boys oraz naszego zespołu ukaże się czwarty studyjny album The Bastard. Materiał zatytułowany „Ciężka Dola Rock’n’rolla” zawiera 10 nowych, premierowych utworów oraz 5 nagranych od nowa klasyków z debiutanckiego albumu „Refleksje”.

Całość została zrealizowana w Waiting Room Studio w Oświęcimiu przez Macieja Dzikiewicza, który odpowiada również za miks i mastering. Autorem okładki jest związany ze sceną niezależną grafik Michał Arkusiński.
Płyta będzie dostępna w formacie CD oraz LP i będziecie ją mogli kupić na koncertach oraz na www.oldschool.pl i www.punkshop.pl.
Jesienią zespół weźmie udział w trasie koncertowej VINYL PUNX NIGHT, zagra na koncertach z okazji XXX-lecia Ga-Ga Zielone Żabki gdzie będziecie mogli ich zobaczyć na scenie wspólnie z The Analogs, Prawda czy SEDES. Zagrają również we Wrocławiu u boku Booze & Glory.
Na przełomie lipca i sierpnia podamy info o przedsprzedaży.

A na zachętę poniżej prezentujemy pierwszy teledysk do utworu „Wirtualny Raj”:

Trasa VINYL PUNX NIGHT 2017!!!

Posted Leave a comment
Trasa VINYL PUNX NIGHT 2017!!!

Jesienią tego roku będziemy brali udział w trasie organizowanej przy współpracy wydawnictwa Lou&Rocked Boys oraz sklepu Punkshop.pl. „VINYL PUNX NIGHT 2017″ to cztery imprezy podczas których będzie można kupić/sprzedać/zamienić płyty oraz posłuchać muzyki na żywo. Każdy kto kupi bilet będzie mógł przynieść swoje płyty i wystawić je na specjalnie przygotowanym w tym celu miejscu. Wystarczy najpóźniej na 3 dni przed koncertem poinformować o tym organizatorów (pisząc na maila analogs@op.pl) a zostanie przygotowane dla was specjalne miejsce w klubie. Poza tym swoje płyty i koszulki sprzedawać będą www.punkshop.pl oraz www.oldschool.pl

Podczas imprezy zagrają:
The Analogs
SEDES
Prawda
The Bastard

Zapraszamy do następujących miast/klubów:
29.09 Będzin: https://www.facebook.com/events/543574855847507/
30.09 Częstochowa: https://www.facebook.com/events/180403212429014/
21.10 Opole: https://www.facebook.com/events/188157595023830/
04.11 Zielona Góra: https://www.facebook.com/events/935135449921705/

SŁUCHAJ MUZYKI NA ŻYWO I KUPUJ, WYMIENIAJ, SPRZEDAWAJ WINYLE!!!